PROF&CARE M&M Transport Logistics Services M&M Transport Logistics Services SGGW Ursynów Warszawa Warszawa

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pasłęku 22.03.2014

aa

  22 marca odbyły sie w Pasłęku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. AKL wystawił mocną reprezentację w składzie: Oliwia Ośko, Zuzanna Brela oraz Krzysztof Weremczuk. Wszyscy dopiero w tym roku weszli do kategorii młodzika w związku z czym musieli rywalizować przeważnie ze starszymi kolegami.
  W pierwszym biegu mistrzostw na dystansie 1500 m wystartowała Oliwia Ośko. Bieg na 1500 m był najliczniej obsadzoną konkurencją całych zawodów, na wąskiej trasie prowadzącej wokół jeziora panował tłok, co znacznie utrudniało walkę i nie pozostawiało miejsca na błędy. Oliwia po zaciętej walce zajęła ostatecznie 27 pozycję.

  aa

  Na dłuższym dystansie 2500 m startowała Zuzanna Brela. Reprezentantka AKLu zajęła 20 miejsce będąc jednocześnie najszybszą reprezentantka Warszawy co dobrze prognozuje przed zbiżającymi się Przełajowymi Mistrzostwami Warszawy Młodzików , które odbędą się 8 marca na terenach SGGW.

  aa

  Na najdłuższym dystansie przygotowanym dla młodzików – 3000m startował Krzysztof Weremczuk. Krzysztof już na początku biegu wyszedł na prowadzenie i cały dystans biegł w czołówce. Po udanym finiszu reprezentant AKLu wbiegł na metę na drugim miejscu ulegając jedynie o rok starszemu reprezentantowi ULKS Jedlińsk. Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych jest jak narazie najwiekszym sukcesem w karierze młodego zawodnika.

  aa


  :: REZULTATY ::
  :: GALERIA ::