PROF&CARE M&M Transport Logistics Services M&M Transport Logistics Services SGGW Ursynów Warszawa Warszawa

Halowe Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2014

aa

1. W dniach 25-26.01.2014 r. w Spale odbyły się Halowe Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, w których wystąpiła trójka reprezentantów klubu AKL „Ursynów”. Srebrny medal w pchnięciu kulą 3 kg wywalczyła Sara Radaković podopieczna Pani trener Genowefy Patli (wielokrotnej mistrzyni Polski w rzucie oszczepem). W swojej najlepszej próbie Sara pchnęła kulę na odległość 14.77 m zaledwie o 13 cm mniej od rekordu życiowego ustanowionego tydzień wcześniej w hali Warszawskiego AWF . Druga z naszych reprezentantek Weronika Domagała w biegu na 600 m uzyskała wynik 1:45.83 który dał jej czwarte miejsce w serii eliminacyjnej. Lubomir Kramar w biegu na 1000m zajął piąte miejsce w swojej serii eliminacyjnej ustajnawiajac nowy rekord życiowy 2:47.77. br />

aa

:: Zobacz wyniki Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych :: br /> :: Zobacz galerię::
  2. W trakcie trwania mistrzostw zorganizowany został sprawdzian kontrolny PZLA w Spale. Kamil Kruk rezultatem 2:24.62 ustanowił halowy rekord klubu w biegu na 1000 m. W biegu na 1500 m startowało naszych dwóch reprezentantów ustanawiając swoje rekordy życiowe na hali: Paweł Krochmal 4:14.43 oraz Konrad Pustułka 4:37.55